Nedává to smysl. Ženy chtějí nosit pantofle, pokud se venkovní teploty vyšplhají k tropickým hodnotám, tak proč navrhovat chlupaté, ve kterých se noha může zbytečně potit? Je to zkrátka trend, který si buď zamilujete, nebo taky ne. Na praktičnost těchto botiček ale nehleďte.

K čemu je nosit

Kožešinové či chlupaté sandály jsou samy o sobě opravdu velmi výrazným kouskem. Pokud si nejste jistá v kramflecích, k čemu je nosit, sáhněte po obyčejných černých nebo jinak barevných skinny džínech. Dobře ale mohou vypadat v kombinaci se sukní v mini či midi délce. V každém případě u ostatních kousků oblečení platí pravidlo, že méně je více.

Zleva, televizní hvězda Khloé Kardashianová, herečka Vanessa Hudgensová, vpravo opět herečka Vanessa Hudgensová

Zleva: televizní hvězda Khloé Kardashianová, herečka Vanessa Hudgensová, vpravo opět herečka Vanessa Hudgensová

FOTO: Profimedia.cz

V případě, že vás trend chlupatých bot zaujal, můžete se poohlédnout i po podobných modelech na podpatku. Tyto stylově boty si poté můžete vzít na jakoukoliv módní či společenskou událost, kde se v extravagantním modelu budete cítit dobře.

Zleva, televizní osobnost Katie Price, modelka Hailey Baldwinová, vpravo opět Katie Price

Zleva: televizní osobnost Katie Price, modelka Hailey Baldwinová, vpravo opět Katie Price

FOTO: Profimedia.cz

Jaké si vybrat

Nejlépe se kombinují pantofle v neutrálních tónech, tedy bílé, béžové, černé či šedivé. Pokud ale chcete na pantofle upoutat veškerou pozornost, můžete si vybrat křiklavé barvy nebo dokonce modely se zdobením. V takovém případě ale volte zbytek outfitu jednoduchý. Bohatě si vystačíte s černými kalhotami, obyčejným volnějším tričkem a černou koženou bundou. Tak co, vyzkoušíte je?

Zleva: H&M, 799 Kč. Zara, 999 Kč. Zara, 999 Kč

Zleva: H&M, 799 Kč. Zara, 999 Kč. Zara, 999 Kč

FOTO: archiv firem