Na plavkovou sezónu se jistě těší nejedna z nás. Není nad to si vychutnat osvěžující koktejl na zahradě u bazénu nebo na dovolené, a přitom se opalovat. Pokud hledáte plavky, které letos budou v kurzu, nechte se inspirovat naším výběrem.

Návrat neonu

Zdá se, že neonových barev se jen tak nezbavíme. Letos znovu přicházejí do módy, luxusní i běžné řetězce jimi přímo přetékají. Výhoda neonů je, že poutají pozornost a zvýrazňují opálení, pokožka tak lépe vynikne.

Zleva

Zleva: Zara, 499 Kč. Modré, Tezenis, horní díl 399 Kč, dolní díl 299 Kč. House, info o ceně v obchodě. Reserved, horní díl 399 Kč, dolní díl 249 Kč

FOTO: Archiv firem

Bikiny jinak

Pokud jste milovnice klasických bikin, pořiďte si letos takové, které zaujmou na první pohled. Dámy s vyvinutějšími vnadami mohou své přednosti podtrhnout podprsenkou se šňůrkami, nebo je naopak uschovat jen pro oči partnerů a vybrat si modely s decentní síťovinou v dekoltu. Okolí jistě zaujme i zvýrazněný lem plavek, který upozorní na ženský pas a dá tak vyniknout celé vaší postavě.

Zleva

Zleva: Zara, 499 Kč. S květy, Calzedonia, horní díl 600 Kč, dolní díl 600 Kč. Zoot, komplet 1099 Kč. H&M, horní díl 499 Kč, dolní díl 349 Kč

FOTO: Archiv firem

Jednodílné

Jednodílné plavky zažívají velký comeback! Nasahají po nich jen dámy s korpulentnější postavou, ale i mladé slečny s postavou modelek. Důvod? Dokážou být proklatě sexy.

Můžete si vybrat, jestli preferujete hluboký výstřih v dekoltu či na zádech, případně sáhněte po modelu s nejrůznějšími průstřihy. Vyberte si samy!

Zleva

Zleva: Zara, 699 Kč. Tezenis, 649 Kč. Calzedonia,1699 Kč. Bonprix, 699 Kč. H&M, 799 Kč

FOTO: Archiv firem

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: