Milujete pocit, kdy si po celém dni v práci sundáte doma podprsenku? Co kdybychom vám řekli, že podprsenku bez kostic si už nebudete chtít sundat nikdy, stejně tak, že už se nebudete chtít vrátit k podprsence s kosticemi?

Pokud vás netrápí omezení velkých ňader, kterým by podprsenka bez výztuže nestačila, vydejte se na její nákup. Obchody jsou jich letos plné.

 Ukažte svou něžnou stránku

Jste romantická duše a hledáte prádlo, které vás bude dokonale vystihovat, ale zároveň nebude škrtit? Vyberte si mezi nepřeberným množstvím krajkových podprsenek bez kostic. Navíc jsou tyto podprsenky vodné i pro mladé slečny, které s jejich nošením teprve začínají.

zleva:

1. Stradivarius, 399 Kč. 2. Lindex, 799 Kč. 3. Zoot, 559 Kč. 4. Lisca, 649 Kč. 5. H&M, 399 Kč

FOTO: Archiv firem

Dáma v každé situaci

Dámy, které si potrpí na luxusní spodní prádlo, jistě ocení modely, kterým dominuje síťovina, krajky i nášivky. Tyto podprsenkové skvosty pak mohou nechat laškovně vykukovat z košile nebo volnějšího trička s výstřihem.

Lze volit sofistikované, ale zároveň prudce elegantní barvy, jako je vínová, tmavě modrá, rudá a černá.

zleva:

1. Zoot, 639 Kč. 2. Stradivarius, 399 Kč. 3. Zoot, 859 Kč. 4. Stradivarius 399 Kč. 5. Intimissimi 849 Kč

FOTO: Archiv firem

Sebevědomá v krajce

Jste sběratelka svůdného spodního prádla, která by nevyšla ve sportovní podprsence jinam než přímo do posilovny? Tak věřte, že poloprůhledné modely jsou jako dělané přímo pro vás. Kochat se můžete i druhy podprsenek, které mají v dekoltu ozdobné šňůrky. Ty jsou přímo stvořené k tomu, aby svůdně vykukovaly z výstřihu šatů nebo blůzky.

zleva:

1. Intimissimi, 749 Kč. 2. Lindex, 699 Kč. 3. Zoot, 429 Kč. 4. H&M, 399 Kč. 5. H&M, 399 Kč

FOTO: Archiv firem

Univerzální kousek

Hledáte univerzální kousek, který schováte pod bílou košili i tričko? Vyzkoušejte bezešvé modely v neutrálních barvách. Díky hladkým košíčkům působí pod oblečením takřka neviditelně a zajistí vám dokonalé pohodlí i po dlouhém dni v práci.

dd

1. Lindex, 399 Kč. 2. H&M, 349 Kč. 3. Calvin Klein, 1189 Kč. 4. Lisca, 849 Kč. 5.  Lisca, 1099 Kč

FOTO: Archiv firem

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: