„Halloween je tady! Každý rok pro vás připravuji tutorial s lebkou a myslela jsem, že letos už to neudělám, ale vidíte, jak to dopadlo. Už jsem vás naučila, jak udělat make-up, který vám vydrží celý den. Dnes vám ukážu pravý opak. Make-up, který poteče z tváře,“ napsala Perkinsová k videu.

Z tváře nechala stékat make-up, který postupně přecházel do věrné kopie lebky. K celému looku jí přitom stačilo namalovat černou linku na jedno oko a pak pomocí bílé a černé barvy vykreslit strašidelnou masku.

Dokonalý efekt dotvořil speciální rychleschnoucí gel, který budí dojem roztékajícího se obličeje.

Close up and personal with the melted skull... I will be filming another Halloween look tomorrow! Sneak peaks will be on snapchat http://snapchat.com/add/desiperkins

Posted by Desi Perkins on Thursday, 6 October 2016

Protože byl zájem fanoušků obrovský, beauty a lifestylová blogerka se rozhodla své sledující potěšit ještě jedním videem.

Na něm je její vzhled, na rozdíl od lebky, daleko líbivější. I tentokrát je ale naprosto dokonale provedený. V dalším halloweenském videu mladá žena nasadila růžovou paruku, čelenku se zmrzlinou a obličej namalovala jemnou růžovou barvou, kdy pomocí bílých stínů dodala celku na plastičnosti. Tento návod má znázorňovat sladký kopeček zmrzliny.

ICE CREAM GIRL HALLOWEEN LOOK | DESI PERKINS

Full Tutorial Here —> https://youtu.be/TNmw4oLOGvo Melting is just what I'm doing this year for Halloween! This is an ice cream makeup look that can be done last minute if you don't have a costume. Yes, I'm extra and I rolled up in an ice cream truck