Jarní počasí vyloženě svádí a láká k oživení šatníku. Pokud si ale netroufáte jej ozvláštnit barevnými kousky oblečení, skvělou službu vám může prokázat zcela jednoduchá věc - šperk.

Podle uvážení a osobní preference volte náušnice, náramek, náhrdelník nebo prsten. Jednotlivé kousky šperkařských firem se také vyplatí kombinovat, jarní kolekce přinášejí totiž mnoho zajímavého.

Kolekce značky Endless Jewelry přináší spoustu pozitivních jasných barev, stříbrné korálky i náramky a korálky pro štěstí. Nakombinovsat si je můžete podle svého gusta.

Kolekce značky Endless Jewelry přináší spoustu pozitivních jasných barev, stříbrné korálky i náramky a korálky pro štěstí. Nakombinovat si je můžete podle svého gusta.

FOTO: Endless Jewelry

Většinou se jedná o květinové motivy, pastelové tóny a jarní barvy. Velmi trendy jsou také náramky z kůže doplněné o nejrůznější přívěsky, které si nositelka může kombinovat podle nálady a gusta.

Vždyť je to právě šperk, který by stejně jako oblečení měl odrážet nejen vyjádření našeho názoru a nálady, ale být i prezentací nás samotných.

V jarní kolekci Pandora najdete geometrické a květinové motivy, detaily krajky, barevné kameny, ale i miniaturní květinové vzory známých květin, například pomněnek. převládají pastelové barvy a květinové motivy evokující jarní čas.

V jarní kolekci Pandory najdete geometrické a květinové motivy, detaily krajky, barevné kameny, ale i miniaturní květinové vzory známých květin, například pomněnek. Převládají pastelové barvy a květinové motivy evokující jarní čas.

FOTO: Pandora

U šperků platí, že méně je více. Proto zvolte jednu dominantu a nesnažte se ji přebít dalším výrazným šperkem. Pokud například zvolíte prsten s velkým kamenem, na zápěstí připněte buď decentní malý náramek, anebo se obejděte bez něj.

V takovém případě se hodí kombinovat například s náušnicemi ze stejné kolekce, anebo minimálně alespoň sladit dominující barvu (zlato, stříbro), či barvu kamenu.

Značka Ti Sento se vyznačuje šperky z rhodiovaného stříbra, zdobené kubickými zirkony a různě broušenými a zajímavě tónovanými kameny.Pro jaro a léto 2016 si značka připravila kolekci šperků s jemnými pastelovými barvami a oblými tvary.

Značka Ti Sento se vyznačuje šperky z rhodiového stříbra, které jsou zdobené kubickými zirkony a různě broušenými a zajímavě tónovanými kameny. Pro jaro a léto 2016 si značka připravila kolekci šperků s jemnými pastelovými barvami a oblými tvary.

FOTO: Ti Sento Milano

kelnotnictví Halada letos představila náhrdelníku Nudo Pendant, ale i elegantní kolekci geometrických šperků Niessing Kristallit. Milovnice šperků zaujmout i kožené náramky Capolavoro, či bublinkové naušnice Cosmos z bílého 18ti karátového zlata.

Klenotnictví Halada letos představilo náhrdelník Nudo Pendant, ale i elegantní kolekci geometrických šperků Niessing Kristallit. Milovnice šperků zaujmou i kožené náramky Capolavoro či bublinkové náušnice Cosmos z bílého 18karátového zlata.

FOTO: Halada

Barvami letošního roku značka Pantone vyhlásila pudrovou růžovou (baby pink) a pomněnkově modrou. Pokud jsou vám tyto barvy blízké, slaďte je například pomocí prstenu z růžového zlata s kamenem z měnícího se měsíčního kamene.

Podobně ale můžete kombinovat například i bižuterii. Světlé pastelové tóny k sobě ladí, ať už je dáte dohromady v jakékoliv kombinaci.

DIC Diamonds se ve své kolekci inspirovala trendy barvou roku, pudrovou růžovou. Tu zařadila v podobě růžových doplňků z růžového zlata a barevných kamenů.

Společnost DIC Diamonds se ve své kolekci inspirovala trendy barvou roku, pudrovou růžovou. Tu zařadila v podobě doplňků z růžového zlata a barevných kamenů.

FOTO: DIC Diamonds

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: