Nikola Pospíšil Šiková: Slip on boty

Nikola Šiková Pospíšilová

Nikola Pospíšil Šiková

FOTO: nikachic.com

Kdysi jsem strašně toužila po klasických slip on botách od Vans, které jsem si ale nikdy nepořídila. Letos je tenhle typ tenisek v každé designérské kolekci a pomalu v každém obchodě, takže si to hodlám vynahradit! Navíc jsou moc pohodlné, což já se svým životním stylem a dvěma dětmi vážně ocením. Dají se nosit ke všemu – kalhoty, šortky, šaty, sukně, s ničím zkrátka nešlápnete vedle, a když zvolíte ty správné, klidně si s nimi můžete vzít i elegantní outfit se sakem. Můžou být i například kožené.

Nazouvací slip on boty Vans.

Kožené nazouvací slip on boty Vans.

FOTO: Archiv firmy

Veronika Bernáthová: Crop top a ustřižené šortky

Veronika Bernthátová

Veronika Bernáthová

FOTO: svartsvanur.com

Toto léto by ve vašem šatníku rozhodně neměl chybět tzv. crop top, tedy tričko v délce nad pupík, který se nejlépe kombinuje se sukní s vysokým pasem. Nezapomeňte ale ani na Levi's šortky, čím kratší, tím lepší! Dají se sehnat téměř v každém second handu, pak už stačí jen pořádně ostré nůžky a nejoblíbenější kousek léta je na světě. Co se týče obuvi, letos jsem si zamilovala slip on nazouvací tenisky. Ty momentálně seženete v každém lepším obchodě. Na noze vypadají výborně a jsou extrémně pohodlné. Moje srdce si na léto získala značka Vans, která je svými slip ony proslulá.

Crop top, H&M 129 Kč

Crop top, H&M 129 Kč

FOTO: Archiv firmy

Sandra Kisić: Ovoce všude!

Sandra Kisic

Sandra Kisić

FOTO: booneedsnewshoes.com

Banány, melouny, jahody a ananasy, kdo by je nemiloval? Vypadají dobře na šatech, bundách i kalhotách a nejlepší jsou kabelky a psaníčka ve tvaru ovocíčka, obzvlášť v létě! Muži preferují ty melouny, pomeranče a broskve, ženy si vystačí s banány. Obzvlášť v H&M je teď banánová sezóna a mám pocit, že jsou na všem, trička, tašky, tenisky. Díky bohu, že fronty nenabývají délky těch na banány.

Ovoce se snažte kombinovat s jednoduchým zbytkem, nechcete vypadat přece jako Matějská pouť. Přiznávám, občas si k nim vezmu ten nejšílenější outfit, stříbrné Conversky, do ruky vycpaného mopse a jdu.

Hodinky, Asos. Kabelka ve tvaru melounu, Romwe.

Ovocné hodinky, Asos. Kabelka ve tvaru melounu, Romwe.

FOTO: Archiv firmy

Lucie Ehrenbergerová: Crop topy a boty Toms

Nikola Ehrenbergerová a boty Toms.

Nikola Ehrenbergerová a boty Toms.

FOTO: Archiv sester Ehrenbergerových

Pro mě jsou největším letním trendem letošní sezóny zkrácené topy. Je to trend, se kterým se musí zacházet opatrně, ale dá se s ním také hodně vyhrát. Já mám určitě v plánu si jich několik pořídit a nosit je budu hlavně s šortkami a sukněmi do pasu. A dalším takovým must have pro tohle léto jsou pro mě botičky Toms. Pohodlnější jsem snad ještě neměla a černé krajkové, které mám já, krásně doplní každý outfit.

Boty Toms, 1620 Kč.

Boty Toms, 1620 Kč.

FOTO: Archiv firmy