Současným nevyřčeným trendem mezi mnohými ženami je povinnost vypadat za každé okolnosti bez chyby. Pokud se k tomu přidá i skvělá kariéra a role dokonalé matky, je tajný ideál mnohých mužů na světě.

...Jennifer Love Hewittová znovu, tentokrát v profesionálním provedení.

Jennifer Love Hewittová (32, zpěvačka, herečka) znovu, tentokrát v profesionálním "provedení".

FOTO: fotobanka Profimedia

Eva Longoriová

Eva Longoriová (36, modelka, herečka - Zoufalé manželky)

FOTO: fotobanka Profimedia

Všudypřítomné "krásky", které nás z obálek různých časopisů nebo televize lákají na všemožné trendy v oblasti líčení nebo módy, ale ve skutečnosti nejsou tak bezchybné, jak je média prezentují. Za dokonalou fasádou se skrývají úplně obyčejné ženy s obyčejnými starostmi, radostmi, a také nedokonalostmi.

Heidi Klumová

Heidi Klumová (38, modelka, herečka)

FOTO: fotobanka Profimedia

Salma Hayeková

Salma Hayeková (45, herečka)

FOTO: fotobanka Profimedia

Po probuzení nevstávají stejně jako tisíce obyčejných žen s dokonale vyhlazeným obličejem bez vrásek, vyčesanými vlasy a dokonale oblečené. To až kvůli nějakému veřejnému vystoupení či prezentaci se mění v ladné "labutě", které jsou pro ženy nedosažitelným vzorem a pro pány představují "typ dokonalé ženy".

Kate Hudsonová

Kate Hudsonová (32, herečka)

FOTO: fotobanka Profimedia

Katherine Heiglová

Katherine Heiglová (33, herečka, modelka)

FOTO: fotobanka Profimedia

Podívejte se s námi na fotografie, které jasně dokazují, že mnohé "ideální" ženy jsou jen jakýmsi umělým výtvorem, za kterým stojí správně zvolený make-up a dokonalé umění kadeřníků a stylistů. Po jejich zhlédnutí možná nejedna žena uzná, že není až taková "tuctová šedá myš", jak se jí zdálo.

Vanessa Hudgensová

Vanessa Hudgensová (23, herečka, zpěvačka, tanečnice)

FOTO: fotobanka Profimedia