Letošní léto bude na plavkové kreace velmi pestré. Dominovat mu budou opět především barevné motivy, obrazce, ale také variabilita střihů.

Módní budou všechny ženy v již klasických nízkých kalhotkách, ale překvapivě také ve vysokých! Ano, vrací se trendy z minulých desetiletí, kdy se nosily vysoké kalhotky sahající skoro až k pupíku. Sice si na tuto "novinku" troufly jen některé tuzemské kolekce, ale najít je lze. Ocenit by je mohly především dívky s kypřejšími tvary.

Stejně tak budou v kurzu jednodílné plavky.Zapomeňte na představu, že jsou jen pro postarší konzervativní dámy. Nikoliv. Současné jednodílné modely jsou velmi sexy a a slušet budou především vysokým dívkám s "modelkovskou " postavou. Sice více těla zahalují, ale rafinovaně vykrojené části působí mnohem svůdněji než mnohé dvoudílné plavky.

Pozadu však nezůstanou ani bikiny, opět slaví barevné kombinace a různé střihy podprsenek i kalhotek. Mladistvě vypadají především kalhotky na zavazování, nebo hluboko vykrojené košíčky.

Zaručeně zaujmou svěže a originálně vypadající plavky s krajkovou podprsenkou bez ramínek,nebo celodílné s hlubokým výstřihem. Takové modely si ale asi přece jen obléknou spíše odvážnější rebelky.

Letní pláže budou zkrátka hýřit všemi barvami a variacemi plavek, na které si lze vzpomenout. Dívky mají na výběr mezi kalhotkami a lá tanga, nebo naopak více zahalujícími s nohavičkami nebo ozdobnými prvky.