Hlavní obsah

Nízké sebevědomí vylepší podzadenka

Americká psycholožka Karin Hartová se celý život snaží zvedat lidem sebevědomí a pomáhat jim v nejtěžších životních situacích. Když jí samotnou ale začalo děsit povadlé hýždě, rozhodla se jednat a vynalezla podzadenku. Podpůrné zařízení pro povadlé hýždě, které je možné nosit nejen pod spodním prádlem, ale také třeba v plavkách.

Nízké sebevědomí vylepší podzadenka

„Nápad podepřít půlky v bikinách mi vytanul na mysl ve chvíli, kdy jsem to sama potřebovala,“ uvedla Hartová. Rozhodla se tedy sestrojit systém popruhů a pásků, které drží v pase a dále se vinou pod hýžděmi a mezi nohama tak, že povadlé půlky zvedají zpět nahoru.

„Jediný pohled do zrcadla po prudkém úbytku na váze mi poskytl nepříjemný pohled pravdě do očí, můj zadek byl povislý,“ vzpomíná na počáteční impulz vynálezu psycholožka.

Podzadenka má vlastní patent

Doktorka Hartová později přišla s první podzadenkou, kterou nabízí také mužům s méně pevnými hýžděmi. „Když jsem se snažila vytvořit nějaký návrh, přivedlo mě to až k tomu, že jsem si koupila samopřilnavou pásku. Potom jsem před zrcadlem tak dlouho pracovala a připevňovala pásku v několika nastaveních, až jsem došla k jednomu výsledku, který správně podepíral hýždě v pravém místě,“ popisovala psycholožka cestu od nápadu k finálnímu produktu.

Vynález si dokonce nechala v USA patentovat a prodává teď něco, čemu říká „podzadenka“. Typ pro dámy vyjde v přepočtu asi na 450 korun, typ pro pány na něco přes šest set. Dámy mají vyjma popruhů vhodných k použití do plavek a všech typů spodního prádla také možnost zakoupit si přímo tanga se speciálními popruhy.

Klinická psycholožka Karin Hartová z Kalifornie nabízí pomoc při traumatech, úzkostech a fobiích, depresích, problémech ve vztazích, hypnózu, pomoc při závislostech, při výchově mladistvých, v rodičovství, v lékařské krizi, při ztrátě blízké osoby, krizovou intervenci, terapii posttraumatické stresové poruchy a kognitivně-behaviorální terapii.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků