Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Desmond Boylan, Reuters

Pastor předváděl chůzi po vodě, po útoku krokodýlů z něj ale zbyly jen sandály

Tragicky skončila demonstrace víry pastora Církve Ježíše Krista Svatých posledních dnů v Zimbabwe. Hodnostář Jonathan Mthethwa se věřícím snažil předvést, jak Ježíš Kristus chodil po vodě. Namísto zázraku byli ale věřící svědky toho, jak pastora zabili krokodýli. Zbyly po něm jen sandály a spodní prádlo. V pondělí o tom informoval deník The Daily Mail.

Ilustrační foto Foto: Desmond Boylan, Reuters
Pastor předváděl chůzi po vodě, po útoku krokodýlů z něj ale zbyly jen sandály

„Pastor nás minulou neděli učil o víře. Slíbil nám, že nám dnes ukáže svou víru. Naneštěstí to ale skončilo tím, že se před námi začal topit a sežrali ho tři velcí krokodýli,“ cituje britský list jednoho z očitých svědků.

Jak se to mohlo stát, vždyť se modlil...

„Pořád nerozumíme tomu, jak se to mohlo stát, protože se postil a modlil celý týden. Byli s ním hotovi během několika minut,“ dodal podle britského listu jeden z věřících.

Po tragickém útoku krokodýlů na duchovního mormonské církve vyplavaly sandály a spodní prádlo a bylo tak téměř jasné, že přivolaní záchranáři už budou zbyteční.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků