Hlavní obsah
Tramvaj v Bratislavě (ilustrační foto) Foto: Profimedia.cz

Nezletilá dívka se v Bratislavě vydává za řidičku tramvaje. Zkouší se dostat do kabiny

Po Bratislavě se pohybuje dívka ve věku asi 13 až 14 let oblečená v uniformě dopravního podniku a oslovuje řidiče tramvají s tím, že je má vystřídat. Bratislavský dopravní podnik (DPB) upozornil své řidiče, že se jedná o podvod a že tak mladou dívku by podnik ani nemohl zaměstnat.

Tramvaj v Bratislavě (ilustrační foto) Foto: Profimedia.cz
Nezletilá dívka se v Bratislavě vydává za řidičku tramvaje. Zkouší se dostat do kabiny

Bratislavské noviny konstatují, že DPB upozorňuje řidiče na falešnou kolegyni vývěskami na nástěnkách s její fotografií a texty: „Tohle není naše řidička!“ nebo „Dejte si, prosím, pozor, nekomunikujte s touto osobou, a především jí neumožněte vstup do kabiny řidiče“ a „Nenechte se zmást a nenechte se od ní vystřídat!“

Některé zdroje tvrdí, že dívka už tramvaj dokonce řídila, ale DPB to důrazně popírá a tvrdí, že dívka byla v kabině řidiče tramvaje jen na konečné, kdy vůz nebyl v pohybu.

Šialené. Bratislavský dopravný podnik čelí bizarnému problému, je to ako vo filme Vrchní, prchni! Do vozidiel nastupuje falošná vodička.

Zveřejnil(a) Bratislavské noviny dne Středa 5. února 2020

„DPB vítá každého fanouška veřejné dopravy, ale nemůže dopustit, aby byl ohrožen provoz a bezpečnost městské hromadné dopravy,“ uvedla mluvčí dopravního podniku Adriana Volfová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků