Hlavní obsah

V Kyjevě zadrželi muže, v bance hrozil, že ji vyhodí do povětří

V ukrajinské metropoli Kyjevě vstoupil v pondělí kolem poledne muž do pobočky banky Universal Bank JSC a vyhrožoval, že má v batohu bombu, kterou odpálí. Po třech hodinách ho speciální komando zadrželo, napsal server deníku Ukrajinska pravda.

V Kyjevě zadrželi muže, v bance hrozil, že ji vyhodí do povětří

„Dne 3. srpna ve 12:00 zavolal policii zástupce společnosti Universal Bank JSC a uvedl, že do pobočky vstoupil neznámý, zhruba 35letý muž, který tvrdí, že má v batohu bombu, a požádal, aby někdo zavolal policii,“ napsal náměstek ministra vnitra Anton Heraščenko na Facebooku.

Informace, jaké byly požadavky muže, zatím nejsou k dispozici. Ví se pouze to, že se dožadoval televizního vystoupení v přímém přenosu.

Muž, který vyhrožoval výbuchem v kyjevské bance. Údajně to je Suchrob Karimov.

Foto: Facebook Antona Heraščenka

Heraščenko muže identifikoval jako Suchroba Karimova, který pochází z Uzbekistánu. Má být podle jeho informací psychicky labilní a nevyrovnaný. Zveřejnil také jeho fotografii. Vedle něj sedí pracovnice banky, ta odmítla pobočku opustit.

Ostatní zaměstnanci banky i její klienti budovu opustili.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků