Hlavní obsah
Francouzští četníci blokují přístup migrantům. Foto: Pascal Rossignol, Reuters

V bitce s migranty zemřel Francouz

V bitce se súdánskými migranty, která vypukla v sociální ubytovně v Divionu ležícím 70 km jihovýchodně od přístavu Calais, byl bodnut srdce dvaadvacetiletý Francouz. Zemřel. Další dvě osoby utrpěly zranění, informovala s odvoláním na policii stanice FranceInfo.

Francouzští četníci blokují přístup migrantům. Foto: Pascal Rossignol, Reuters
V bitce s migranty zemřel Francouz

„Rvačka propukla kolem 21:30 v ubytovně pro mladé v Divionu Calais mezi třemi súdánskými mladíky a jejich protivníky,“ uvedl mluvčí police v prefektuře Pas-de-Calais tiskové agentuře AFP.

Dvaadvacetiletý Francouz byl bodnut do srdce. „Bylo to oznámeno ve 22:10. Další dva zranění byli převezeni do nemocnice v Béthune,“ dodal mluvčí. Zranění nejsou v ohrožení života. Policie zadržela po rvačce čtyři osoby, z toho tři občany Súdánu.

Podle listu La Voix du Nord se střetlo několik mladíků se třemi migranty ze Súdánu. Všichni žili ve stejné sociální ubytovně. Co bylo příčinou sporu, zatím není jasné.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků