Hlavní obsah
V tomto penzionu v Pasově našla pokojská tři mrtvé zastřelené kuší Foto: Reuters

Tři lidé zabití v Pasově kuší zemřeli o své vůli, věřili v reinkarnaci

Tři lidé zabití kuší, jejichž těla se našla v květnu v penzionu v Pasově, zřejmě zemřeli o své vůli. Vyšetřovatelé vycházejí z toho, že dvě oběti s jejich zřejmým souhlasem po omámení zabila 30letá žena, která pak spáchala sebevraždu, napsala agentura DPA s odvoláním na pondělní sdělení mluvčího pasovské prokuratury.

V tomto penzionu v Pasově našla pokojská tři mrtvé zastřelené kuší Foto: Reuters
Tři lidé zabití v Pasově kuší zemřeli o své vůli, věřili v reinkarnaci

Před třemi měsíci nalezla pokojská v pasovském penzionu tři mrtvoly lidí zabitých kušemi. Spolu se zřejmou střelkyní byli nalezeni 53letý muž a 33letá žena. Zatímco v tělech muže a starší ženy bylo zabodnuto několik šípů, mladší měla v těle šíp pouze jeden. V pokoji, kde zemřeli, se také našly tři kuše.

S tímto případem podle všeho souvisí i smrt dalších dvou žen ve věku 19 a 35 let, které byly rovněž v květnu objeveny v dolnosaském Wittingenu v bytě střelkyně z pasovského penzionu. Obě zemřely na otravu a podle mluvčího pasovské prokuratury Waltera Feilera „mnohé nasvědčuje” tomu, že spáchaly sebevraždu.

Všech pět mrtvých patřilo k sektě věřící v opakované narození, jejímž vůdcem byl 53letý muž, který zemřel v Pasově. [celá zpráva] Svého života se rozhodli vzdát, aby „se narodili na jiném místě nebo v jiném čase nového světa či nového systému”.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků