Hlavní obsah
Policejní páska před domem, kde byly nalezeny dvě mrtvé ženy. Foto: Profimedia.cz

Tajemná smrt šípy v Pasově: Dívka, kterou našli mrtvou, utekla od rodiny

Naše dítě se stalo kořistí těch, kteří zemřeli v pasovském penzionu, tvrdí rodiče 19leté dívky, která byla nalezena mrtvá v bytě ve Wittingenu. Její smrt je provázaná s tajemnými úmrtími třech lidí v penzionu nedaleko Pasova a smrtí další ženy v bytě ve Wittingenu, uvedla televize RTL.

Policejní páska před domem, kde byly nalezeny dvě mrtvé ženy. Foto: Profimedia.cz
Tajemná smrt šípy v Pasově: Dívka, kterou našli mrtvou, utekla od rodiny

Televize RTL s odkazem na informace blízké vyšetřovatelům uvedla, že všech pět mrtvých mělo mezi sebou sexuální vztah. První výsledky vyšetřování naznačují, že pro trojici, která byla zabita vystřelenými šípy v pasovském penzionu, měl být rok 2017 přelomový.

Zosobněným zlem je podle rodičů mrtvé dívky 53letý Torsten W., který si kolem sebe vytvořil jakýsi kruh či společenství lidí. V síti uvízla i mladá dívka, která pocházela ze spolkové země Porýní-Falc. S Torstenem W. se měla poznat na kurzu sebeobrany a kvůli němu přerušila kontakty se svou rodinou.

„Bylo to rychlé, během 14 dnů přerušila s rodinou a svým okolím všechny kontakty a zcela se izolovala,“ popsala matka dívky televizi RTL.

Dcera se podle jejích slov dokonce rozešla se svým přítelem – poslala mu esemesku.

Podle matky se chtěla stýkat jen s lidmi ze skupiny kolem bojových umění. Jakmile dosáhla plnoletosti, rodinu okamžitě opustila a přerušila s ní veškerý kontakt. Odstěhovala se do dolnosaského městečka Wittingen.

Dívka byla nalezena mrtvá spolu s 35letou učitelkou v jejím bytě ve Wittingenu.

Učitelka byla životní partnerkou Fariny C., ženy, která objednala pokoj v pasovském penzionu, zaplatila za něj a později byla nalezena na podlaze pokoje s hrdlem prostřeleným šípem.

Učitelka, která pocházela z Bad Kreuznachu, uzavřela s Farinou v roce 2017 registrované partnerství a obě ženy používaly stejné příjmení. Zda s nimi 19letá dívka sdílela společnou domácnost, policisté teprve zjišťují.

Obě mrtvé ženy byly nalezeny v bytě ve Wittingenu v pondělí, zdroj z policie uvedl, že ženy byly mrtvé už několik dní. Nyní se čeká na výsledky pitvy, které by měly potvrdit příčinu smrti.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků