Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: HZS Jihomoravského kraje

Rodiče zamkli syna doma a odešli nakupovat. Dítě nepřežilo následný požár

Na západě Slovenska zemřel ve čtvrtek vpodvečer při požáru domu čtyřletý chlapec. Rodiče v tu dobu nebyli doma, syna zamkli v přístavbě domu a odešli nakupovat. Příčina požáru zatím není známá, ale pravděpodobně ho způsobil elektrický přímotop.

Ilustrační foto Foto: HZS Jihomoravského kraje
Rodiče zamkli syna doma a odešli nakupovat. Dítě nepřežilo následný požár

Tragická událost se stala v obci Trnovec nad Váhom. Jak informovala slovenská média, sousedé si všimli, že z domu stoupá dým a přivolali obecní strážníky a hasiče. Po chvíli na místo dorazili také rodiče, kteří hasiče upozornili, že uvnitř je jejich syn.

„Vběhli jsme dovnitř, ale všude šlehaly plameny a rodiče přesně nevěděli, ve které místnosti se dítě nachází,“ uvedl strážník Alexander Székházi.

Strážníci posléze vynesli chlapce ven a do příjezdu záchranky se ho snažili oživovat. Už mu však nebylo pomoci. „Nejevil známky života,“ dodal Székházi.

Krajská policejní mluvčí Božena Bruchterová potvrdila, že tělo chlapce bylo převezeno na pitvu, která určí přesnou příčinu smrti. Policejní vyšetřovatel zahájil trestní řízení ve věci usmrcení dítěte.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků