Hlavní obsah
Foto: Dana Kysučanová, Novinky

Rakušan upálil domácím plamenometem manželčiny rodiče

Rakousko hlásí další případ brutálního násilí. Na východu země osmačtyřicetiletý muž totiž zaživa upálil domácím plamenometem manželčiny rodiče. Podle policie motiv vraždy zatím není znám. Sám se následně pokusil spáchat sebevraždu.

Foto: Dana Kysučanová, Novinky
Rakušan upálil domácím plamenometem manželčiny rodiče

„K incidentu došlo v pátek večer ve městě Hartberg ležícím zhruba 35 kilometrů od hranic s Maďarskem,“ uvedl v sobotu podle CNN Anton Kiesl, šéf tamní policie. Dále uvedl, že muž do místnosti, kde se nacházeli rodiče manželky, pustil plyn.

Následně zapálil podomácku vyrobenou láhev s plynem. Vzniklým plamenem zaživa ženu upálil.

Důchodkyně ležela na své posteli. Jelikož kvůli silné cukrovce jí byly kdysi amputovány nohy, nemohla z místnosti utéct a na místě zemřela. Tchán byl schopen utéct, avšak následkům popálenin podlehl. Hasiči jeho tělo našli na zahradní lavičce.

Osmačtyřicetiletý muž se následně pokusil spáchat sebevraždu. Bodl se do břicha. Podle policie je teď v bezvědomí.

Rakouské bizarní případy

V Rakousku to není první případ brutálních praktik domácího násilí či vražd. V červenci zemí otřásl případ čtyřnásobné vraždy. Zřejmě 67letý muž zastřelil dva starší manželské páry žijící v dvojdomku.

Mezi nejkřiklavější kauzy patří domácí násilí v rodině Josefa Fritzla. Třiasedmdesátiletý muž během 24 let ve sklepení znásilňoval svoji dceru.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Související články

Výběr článků