Hlavní obsah
 

Chůva v Moskvě usekla hlavu čtyřleté dívce, prý z pomsty nevěrnému muži

Policie v Moskvě zadržela v pondělí ráno u stanice metra ženu, která u sebe měla useknutou hlavu dítěte, informoval server LifeNews. Vyšlo najevo, že jde o chůvu, která zavraždila čtyřletou svěřenou dívku, podle svých slov proto, aby se pomstila nevěrnému manželovi. Vyšetřovatelé uvedli, že byla pod vlivem drog.

 
Chůva v Moskvě usekla hlavu čtyřleté dívce, prý z pomsty nevěrnému muži

Jak je nevěrný manžel spojen s rodinou, kde pracovala jako chůva, nedokázala vysvětlit. Podle předběžných údajů 39letá žena z Uzbekistánu brutálně zabila svěřenou čtyřletou Nasťu M. v bytě v ulici Lidových milicí, kde bylo posléze nalezeno bezhlavé tělo nesoucí známky násilí. Byt pak pomocí hořlaviny zapálila a vydala se k nejbližší stanici metra.

Tam se chovala natolik podezřele, že ji policisté vyzvali, aby jim předložila doklady. Chůva místo toho vyndala z tašky dívčinu hlavu a rozplakala se, že zabila dítě. Nato začala hrozit, že ublíží sama sobě.

Na videozáznamu pořízeném kolemjdoucím, který server zveřejnil, je vidět žena oblečená v černém oděvu třímající v ruce dětskou hlavu, jak vyhrožuje, že se vyhodí do vzduchu v blízkosti stanice metra Okťjabrskoje polje na severozápadě města. Rozšířily se zprávy, že přitom volala Alláhu akbar (Bůh je veliký).

„Počkala, až rodiče se starším dítětem opustí byt, načež z neznámých důvodů spáchala vraždu dítěte, zapálila byt a zmizela,” citovala agentura TASS vyjádření hlavního vyšetřovacího úřadu.

„Vzhledem k zjevně nevhodnému chování byla zadržena, vyšetřovatelé ji okamžitě poslali na forenzní psychiatrické vyšetření za účelem zjištění její schopnosti uvědomit si význam svého jednání,” uvedl úřad.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků