Hlavní obsah

Brutální vraždu a rozporcování muže potrestal soud doživotím

K doživotnímu trestu byl v pondělí v Británii odsouzen 38letý Stephen Marshall. Byl uznám vinným z vraždy Jeffreye Howea, kterého nejprve usmrtil a poté rozporcoval. Části jeho těla pak rozházel po dvou hrabstvích. Podle rozhodnutí soudu v St. Albans nesmí být propuštěn dříve než za 36 let, uvedl server SkyNews.

Brutální vraždu a rozporcování muže potrestal soud doživotím

Jeho přítelkyně jednadvacetiletá Sarah Bushová stráví za mřížemi tři roky a devět měsíců, protože soudu lhala. Nebyla však uznána vinnou ze spolupachatelství na vraždě ani z podílu na porcování těla oběti.

Howe si loni nastěhoval Marshalla i s jeho přítelkyní k sobě domů. Když je Howe chtěl vyhodit, protože neplatili nájem a brali mu jídlo, Marshall jej 8. nebo 9. března loňského roku zavraždil.

Tělo Howea poté rozporcoval, aby se oběť nepodařilo identifikovat. Zavražděného skalpoval, odstranil mu uši a obličejovou část. Usekl mu i ruce, aby se nemohla oběť identifikovat podle otisků prstů. Kusy těla ukryl na několika místech v hrabstvích Leicestershire a Hertfordshire.

Po jeho smrti dvojice čerpala peníze z jeho konta až do té chvíle, než začala po Howeovi pátrat policie jako po nezvěstném. Marshall se snažil lživými výpověďmi svést pátrání ze stopy.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků