Byla jsem z toho šokovaná. Doufám, že toho, kdo to udělal, chytí,“ řekla matka dívky, která údajně o těhotenství své dcery vůbec nevěděla.

Dcera o těhotenství mlčela, údajně se bála otce dítěte. „Řekl jí, že pokud to někomu řekne, tak jí udělá ze života peklo,“ uvedla matka. Prý netuší, kdo je otcem dítěte, ale dcera jí prozradila, že mu je asi dvacet let a nežije v jejich městě.

Trenčínská policejní mluvčí Elena Antalová potvrdila, že policie případ vyšetřuje jako zločin sexuálního zneužívání. „Momentálně vykonáváme procesní úkony směřující k obvinění konkrétních osob pro podezření ze spáchání zločinu sexuálního zneužívání,“ dodala mluvčí.

Další třináctiletá těhotná

Dítě čeká také třináctiletá žákyně sedmé třídy základní školy z Bratislavy. Otcem dítěte je 23letý muž. Školačka tvrdí, že chtěla podstoupit interrupci, ale na těhotenství se přišlo příliš pozdě – v pátém měsíci. [celá zpráva]

Jméno otce nechtějí ženy prozradit, údajně nežije na Slovensku. Malvína udržovala vztah s otcem dítěte rok a přiznala, že to nebyl její první partner.