Hlavní obsah
Modelka Zara Abidová Foto: Facebook Zary Abid

Při pádu letadla v Karáčí zemřela i modelka Zara Abidová

V troskách letadla, které se v pátek zřítilo na předměstí pákistánského města Karáčí, zahynula známá modelka Zara Abidová. Osmadvacetiletá kráska se kromě modelingu věnovala také herectví.

Modelka Zara Abidová Foto: Facebook Zary Abid
Při pádu letadla v Karáčí zemřela i modelka Zara Abidová

Zara Abidová spolupracovala například se značkami Sana Safinaz, Wajahat Mansoor, Annus Abrar, Zaheer Abbas či Deepak a Fahad. V Pákistánu patřila mezi celebrity. Na sociálních sítích ji sledovalo několik desítek tisíc lidí.

Při leteckém neštěstí seděla na palubě ve 24. řadě u okénka. K její smrti se vyjádřilo mnoho celebrit. „Byla to skvělá slečna. Pracovitá a profesionální,” napsal na svůj Twitter návrhář Khadijah Shah.

Video bylo staženo z důvodu vypršení licenční lhůty

BEZ KOMENTÁŘE: Video z pádu pákistánského airbusu

Video: Newsflare, AP

Airbus pákistánské společnosti PIA startoval v jednu hodinu odpoledne místního času (v 10:00 SELČ) z Láhauru na severu země a v Karáčí měl přistát za necelé dvě hodiny. Letadlo se ale po neúspěšných pokusech o přistání zřítilo do hustě zalidněné čtvrti Model Colony blízko karáčského letiště. Neštěstí si vyžádalo 97 obětí. Dva cestující pád letadla přežili.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků