Hlavní obsah

Vězeň v USA proskočil okénkem a utekl dozorcům před nosem

Policisté v americkém Arkansasu pátrají po trestanci, který v neděli odpoledne pomocí komplice uprchl z vězení v Garland County. Jeho útěk zaznamenaly bezpečnostní kamery.

Vězeň v USA proskočil okénkem a utekl dozorcům před nosem

Čtyřiatřicetiletý Derrick Estell na záznamu telefonuje a v příhodné chvíli najednou proskočí okénkem pro návštěvy na recepci a vyběhne ze dveří. Pozornost dozorců v té chvíli totiž rozptyluje Estellův komplic William Harding a oni se nacházejí v rohu místnosti.

Za Estellem sice okamžitě vyrazí jeden z hlídačů, na vězně však venku čeká další jeho spojenkyně, kterou policie identifikovala jako Tamaru Upshawovou. Ta sedí ve voze na parkovišti a dveře spolujezdce má otevřené, což už kamery nezachytily.

Přestože se dozorce podle vyšetřovatelů pokusil rozbít u ujíždějícího auta okénko, nepodařilo se mu to. Vůz byl krátce nato policisty v Hot Springs nalezen opuštěný.

Na Estella, který může být podle policie ozbrojený a je extrémně agresivní, i další zúčastněné osoby byl vydán zatykač. Osmapadesátiletý Harding skončil ve vazbě.

Uprchlý vězeň byl odsouzen za celkem 26 trestných činů včetně loupeže či krádeže.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků