Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Kevin Bartram, Reuters

Rodiče pohodili tělo mrtvé dcery do popelnice

Policie v americkém státě Georgia zatkla ve městě Lawrenceville rodiče desetileté dívky, kterou údajně zabili a její tělo pohodili do popelnice. Oznámilo to v sobotu policejní oddělení okresu Gwinnett. Policie otce Emana Mosse a nevlastní matku Tiffany Mossovou obvinila z vraždy a krutosti na dítěti.

Ilustrační foto Foto: Kevin Bartram, Reuters
Rodiče pohodili tělo mrtvé dcery do popelnice

V sobotu nad ránem zavolal Eman Moss na pohotovostní linku a sdělil, že se chystá spáchat sebevraždu a že v jeho bytě na předměstí Atlanty je tělo jeho mrtvé dcery. Řekl, že vypila nějakou chemikálii a zemřela.

Když dorazila policie, stál Moss ve spojovací chodbě mezi dvěma domy bytového komplexu. Ukazoval směrem k popelnici na dvoře, kde pak policisté objevili popálené tělo a identifikovali jej jako desetiletou Emani Mossovou. V Mossově bytě nikoho nenašli.

Detektivové nyní vyšetřují okolnosti, které vedly ke smrti dívky a umístění jejího těla do popelnice, uvedla mluvčí místní policie Pam McDanielová. Povahu činu označila za velmi závažnou.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků