Hlavní obsah
Policejní vůz před domem, kde zemřelo roční dítě. Foto: Patrick Cooley, ČTK/AP

Roční nemluvně zřejmě zastřelil tříletý hoch

Policisté v americkém Clevelandu jsou přesvědčeni, že roční dítě v neděli zastřelil nehlídanou zbraní tříletý chlapec. Sdělil to v neděli podle televize NBC policejní šéf Calvin Williams. Dodal, že je to důsledek fascinace zbraněmi.

Policejní vůz před domem, kde zemřelo roční dítě. Foto: Patrick Cooley, ČTK/AP
Roční nemluvně zřejmě zastřelil tříletý hoch

„Nyní vyšetřujeme, odkud se zbraň vzala, a také vyšetřujeme, jak přesně k tragédii došlo,“ prohlásil Williams před domem, kde bylo dítě zabito.

Clevelandští policisté před domem, kde bylo zabito dítě.

Foto: Patrick Cooley, ČTK/AP

KOMENTÁŘ DNE:

Lyžařské Nagano -  Nedá se nic dělat, dnešní komentář musí být sportovní, protože jedna mladá dáma přepsala lyžařské dějiny země. Čtěte zde >>

„Je to další necitelná ztráta života v tomto městě, přímo se vztahuje ke zbraním, a proto se musíme pořádně podívat na to, co se děje v tomto státě na místní a národní úrovni, abychom dostali tyto zbraně z našeho společenství. Každý musí vědět, že nejen v tomto městě, ale v celé zemi musí skončit fascinace ručními zbraněmi,“ doplnil.

Osoba nebo osoby, které jsou odpovědné za to, že nechaly zbraň nezabezpečenou, budou podle Williamse stíhány.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků