Hlavní obsah
Foto: Profimedia.cz

Před studentskou kolejí univerzity u arkansaského Little Rocku se v neděli večer místního času strhla přestřelka. Dva lidé přišli o život, jeden byl zraněn. Ze střelby jsou podezřelé čtyři osoby, z nichž jedna je ve vazbě.

Foto: Profimedia.cz
Dva mrtví po střelbě na univerzitě v Arkansasu

Policie zatím neví, zda jsou oběti či podezřelí studenty univerzity. Všichni jsou prý ale muži. První oběť zemřela na místě, druhý muž v nemocnici. Bylo mu osmnáct let. Třetí muž, 19letý mladík, byl střelen do nohy a po zákroku v nemocnici byl propuštěn.

Zástupci univerzity uvedli, že ze střelby jsou podezřelé čtyři osoby, z nichž jedna je ve vazbě.

University of Central Arkansas v Conwayi zprostředkovává denní studium deseti tisícům studentů. Areál univerzity byl dočasně uzavřen a vyučování zrušeno.

Časté střelby na univerzitách

Ke střelbě na školách dochází v poslední době v USA poměrně často. Největší krvavá lázeň se strhla loni v dubnu na polytechnice v Blacksburgu ve Virginii , když v posluchárnách postupně zabil 32 lidí, než byl sám zastřelen.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Výběr článků