Epizodu, v níž vystoupení Stormy začíná po šesti minutách, vylíčila agentura Reuters. Trump, kterého hraje herec Alec Baldwin, žádá svého právníka Michaela Cohena, jehož představuje Ben Stiller, aby zavolal Stormy Daniels a pokusil se právní spor urovnat jednou provždy.

Stormy Daniels, jejíž skutečné jméno zní Stephanie Cliffordová, v březnu zažalovala Trumpa, aby se uvolnila z dohody, že pomlčí o jejich údajném vztahu. Za mlčení před prezidentskými volbami jí Cohen vyplatil 130 000 dolarů (asi 2,7 miliónu Kč). Trump poměr popírá, nicméně připustil, že peníze Cohenovi uhradil.

Právníka Michaela Cohena si zahrál Ben Stiller.

Právníka Michaela Cohena si zahrál Ben Stiller.

FOTO: Will Heath, ČTK/AP

Ve zmíněné scénce Trump naslouchá rozhovoru mezi Cohenem a Stormy, ale brzy se vyjednávání chopí sám. "Co všechno chcete, abyste dala pokoj?" ptá se. "Rezignaci," odpovídá Stormy.

Trump stojí na svém a přemítá: "Vyřešil jsem Severní a Jižní Koreu, proč nemůžu vyřešit nás?" Stormy odpovídá, že na to je už pozdě. "Vím, že nevěříte klimatickým změnám, ale bouře přichází," dodává v replice.

Epizoda začíná ovšem tím, že Cohen, odposlouchávaný FBI, telefonuje Trumpovi a ten se jej ptá, jak se mu daří ve vězení. Když Cohen vysvětlí, že ve vězení není, Trump prohodí: "Fajn, dej tomu pár týdnů."

Americký prezident Donald Trump

Americký prezident Donald Trump

FOTO: Kevin Lamarque, Reuters