V Exeteru vyzdvihl její profesionální zkušenosti: „Ví, jak věci prosadit. Všude, kde se (Hillary) objevila, prosadila něco dobrého.”

KOMENTÁŘ DNE:

Lyžařské Nagano -  Nedá se nic dělat, dnešní komentář musí být sportovní, protože jedna mladá dáma přepsala lyžařské dějiny země. Čtěte zde >>

Clinton ale pominul znovu oživované téma své nevěry v době svého působení v Bílém domě, byť se ho reportér zeptal, zda vzhledem k jeho minulosti je fér se vyjadřovat, uvedl list The New York Times.

„Dokázala, že má schopnost dostat se z obtížné situace. Hlavní ale je, že v době, kdy jsme byli odloučeni v důsledku kolektivní zášti, nikdy nevstoupila nikam, kde by něčím neprospěla.“ odpověděl Clinton.

Trumpovy výpady proti Clintonové jsou často velmi tvrdé. Řekl například, že souboj o Bílý dům on sám vyhraje, protože „porazit Hillary Clintonovou bude snadné, jelikož její minulost je špatná”.

Zoufalá a smutná

Výrokem „nejhorší ministryně zahraničí všech dob, zoufalá a smutná” se snažil zpochybnit její kvality v úřadu ministryně zahraničí a zároveň poukázal na problém manželského vztahu.

Clintonová nezůstala příliš pozadu, když řekla, že „ten chlap přehání, každého uráží, je odporný”.

Clintonovo pozdní zapojení do kampaně má přinést vzpruhu, jeho žena sice vede v celonárodních průzkumech, avšak v New Hampshiru, kde se budou primárky konat 9. února, zaostává za vermontským senátorem Berniem Sandersem.