Pilgrim ve své knize píše, že „v Hitlerovi existovalo propojení mezi sexualitou a násilím, což mu dávalo touhu nutit své muže k zabíjení”. Chuť zabíjet je však typickým znakem pro sériové vrahy.

Byl tedy Hitler sériový vrah, který zabíjel kvůli svému uspokojení?

Na tuto otázku si odpovídá tak, že vůdce se nemůže srovnat s německým vrahem a kanibalem Fritzem Haarmannem, který ve 20. letech zneužil, zabil a rozporcoval a částečně snědl desítky mladých mužů.

„Hitler nemusel vzít zbraň do ruky. Stačilo mu, že se v jeho jménu zabíjelo,“ píše autor knihy.

U násilných scén sténal

Spisovatel se opírá zejména o výpověď Marianne Hoppeové, která patřila k nejznámějším německým hvězdám divadla a stříbrného plátna tehdejší doby. Měla velmi bohaté kontakty na špičky nacistického Německa, patřila k pravidelným hostům ministra propagandy Josepha Goebbelse a dostávala pozvání na oběd od samotného vůdce.

Herečka Marianne Hoppeová na snímku z roku 1938

Herečka Marianne Hoppeová na snímku z roku 1938

FOTO: Profimedia.cz

Herečka zemřela v roce 2002 a nikdy nezapomněla na jeden večer, který s ní otřásl. Byla pozvaná do Říšského kancléřství na filmový večer. Promítal se snímek Rebel od Luise Trenkera, který vypráví o povstání v Tyrolsku proti Napoleonovi v roce 1809. Hoppeové bylo tehdy dvacet let a byla posazená na prominentní místo hned vedle Hitlera.

„Najednou byla scéna, kdy obyvatelé Tyrolska házeli na francouzské vojáky balvany. Hitler začal být při těchto krvavých scénách jakýmsi způsobem vzrušený a v okamžiku, kdy se kameny valily na Francouze, si třel kolena o sebe a sténal. Nevím, jestli byl blázen, ale měl určitý druh orgasmu,“ uvedla Hoppeová.

Znechutilo a vyděsilo ji to tak, že ještě během promítání filmu utekla.

Hitlera změnila účast na západní frontě

Pilgrim tvrdí, že ke zlomu u Hitlera došlo v roce 1918. Do té doby existoval jako nenápadný, zdánlivě asexuální člověk - Hitler 1. Jeho účast na západní frontě, zasažení nervovým plynem a následné zranění, kdy na nějakou dobu i oslepl, ho podle spisovatele změnilo a stal se z něj nebezpečný sériový vrah - Hitler 2.

Propaganda, která provázela nacistického vůdce, navrch velmi promyšleně budovala mýtus a zastírala pravdu. Podle historiků totiž ten pravý Hitler miloval párky, byl feťák, líbily se mu disneyovky, dopoval se býčím spermatem, trpěl nadýmáním a páchlo mu z úst, shrnul v březnu server německého týdeníku Focus. [celá zpráva]

Hitler rozpoutal druhou světovou válku, při níž přišly o život milióny lidí. Jako „vůdce” nacistického Německa nechal vyvražďovat Židy, Romy a postižené.