Hlavní obsah
U dětí se největšímu zájmu těší veselá medvědí kapela Foto: OZC Zlaté jablko

Zlínské Zlaté jablko se převléklo do vánočního

V uplynulém týdnu proběhla ve zlínském Zlatém jablku instalace vánočních dekorací. Ty jsou v letošním roce laděny do zlatých a bílých barev. Hlavní galerii centra dominuje šestimetrový vánoční strom, pod nímž se ale tentokrát usadila medvědí kapela a kousek dál pohyblivé postavičky vánočních skřítků.

U dětí se největšímu zájmu těší veselá medvědí kapela Foto: OZC Zlaté jablko
Zlínské Zlaté jablko se převléklo do vánočního

I když do adventu zbývá ještě několik dnů, Zlaté jablko již tradičně v polovině listopadu ožívá vánoční atmosférou. Návštěvníci se tak až do poloviny ledna mohou těšit pohledem na originální vánoční dekorace nejen uvnitř nákupní galerie, ale po setmění také na venkovní osvětlení centra z Náměstí Míru i z ulice Dlouhé.  

Ani letos v přízemí nechybí obří vánoční strom ozdobený tentokrát bílými a zlatými baňkami na zasněžených větvích, které sahají až do prvního patra galerie. V podobném duchu pak byla vytvořena i ostatní vnitřní výzdoba centra.  

Největší překvapení však čeká přímo pod vánočním stromem na děti. Setkají se zde s kapelou ledních medvědů v životní velikosti, která na požádání zahraje jednu ze svých skladeb. O pár metrů dál mohou pozorovat při práci vánoční skřítky, kteří se připravují na příchod Vánoc u svého domečku. V prvním patře je potom k vidění i rodinka plyšových medvídků. 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků