Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Lazar Krynek

Žena ohrožovala své děti, skončila v rukou policie

U případu psychicky nemocné ženy, která ohrožovala své děti a tvrdila, že pobodala muže, zasahovali v sobotu ráno karvinští policisté a strážníci.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Lazar Krynek
Žena ohrožovala své děti, skončila v rukou policie

Žena byla vykloněna z okna a v náručí měla své dvě děti a neustále vykřikovala, že je vyhodí z okna. Hrozilo riziko, že dětem ublíží, jelikož krátce předtím vyhodila z okna televizor. "V době příjezdu hlídky strážníku již na místě zasahovala Policie ČR, která oznámení přijala jako první," sdělil mluvčí městské policie Karviná Václav Ožana.

K události došlo na Dvořákově ulici v Karviné - Novém Městě. Žena mimo jiné tvrdila, že pobodala muže, což se nepotvrdilo. Po násilném vniknutí do bytu totiž policisté zjistili, že se doma žena nachází pouze se svými dětmi. 

"Zatím co se policisté věnovali šetření případu a jeho okolností, strážníci pomohli zajistit místo události, uklidnili plačící děti a přivolali pracovnici odboru sociálně právní ochrany dětí. Ta za jejich asistence převezla dítka po domluvě k prarodičům. Matka dítek byla převezena sanitou ke specialistovi k vyšetření," dodal Ožana.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků