Hlavní obsah
účastníci kurzu budou fotit večerní zákoutí historické části Frýdku Foto: www.visitfm.cz

Večerní fotografie má své kouzlo. Naučte se fotografovat Frýdek-Místek po setmění

Tradiční fotokurz Frýdek-Místek objektivem mohou zájemci tentokrát zažít trošku netradičně. Do ulic města se vydají se setměním s profesionálním fotografem Janem Bainarem, jehož fotografie se dostala až do časopisu National Geographic.

účastníci kurzu budou fotit večerní zákoutí historické části Frýdku Foto: www.visitfm.cz
Večerní fotografie má své kouzlo. Naučte se fotografovat Frýdek-Místek po setmění

Snímky zachycené ve tmě mají vždy své specifické kouzlo díky lokálnímu osvětlení objektů. Ve středu 16. října se tak zájemci naučí fotografovat osvětlené město či romantická zátiší historické části Frýdku. „Během tříhodinového kurzu si ukážeme, jak ovládat své fotoaparáty, hledat zajímavé kompozice a pracovat se světlem. Všeobecně pro večerní fotografování doporučuji vzít také stativy, jelikož se budeme učit pracovat s dlouhým expozičním časem,“ říká fotograf a průvodce kurzem Jan Bainar.

Každý účastník bude mít také možnost poslat své nejlepší fotografické úlovky, ze kterých Jan Bainar vybere tři nejlepší, kteří obdrží návštěvnickou kartu Beskydy Card.

Do kurzu se mohou přihlásit jak dospělí, tak i malí fotografové v doprovodu rodiče. Cena kurzu je stanovena na 250,-Kč. Přihlášky přijímají pobočky turistického informačního centra v Místku na náměstí Svobody 6 nebo ve Frýdlantu nad Ostravicí na ulici Hlavní 1755. Uzávěrka přihlášek je vždy minimálně 3 dny předem.

Začátek kurzu je v 17.00 hodin na Zámeckém náměstí ve Frýdku.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků