Hlavní obsah
Foto: Archív Letňák - Léto pro Pražany / Střelecký ostrov

V září čeká Letňák největší letošní hvězda Ivan Král, vrátí se i slavná Divadelní pouť

Letňák – Léto pro Pražany na Střeleckém ostrově míří do svého konce. Fanoušky čeká poslední měsíc, ale není třeba smutnit, bude opět nabitý hudbou, sportem a spoustou zábavy. Největší hudební jméno je určitě rocker Ivan Král, který zahraje už 4. září.

Foto: Archív Letňák - Léto pro Pražany / Střelecký ostrov
V září čeká Letňák největší letošní hvězda Ivan Král, vrátí se i slavná Divadelní pouť

Chybět nebude ani fenomén Divadelní pouti a dočkají se i sportovní fanoušci jetsurfu či hry pétanque.

Největším tahákem zářijového programu je bezesporu Ivan Král, žijící legenda české rockové hudby, který v sedmdesátých letech proslul jako baskytarista skupiny Patti Smith Group, ale hrál například i s Johnem Calem nebo Iggy Popem. Na Střelecký ostrov si Ivan Král jako předkapelu pozval českou skupinu November 2nd.

Z dalších koncertů můžeme zmínit například společné vystoupení Xaviera Baumaxy a zpěvačky Muchy. Oba interpreti se na Střeleckém ostrově v rámci Letňáku – Léta pro Pražany objevují pravidelně a letos se na jednom pódiu potkají ve středu 6. září od 19 hodin.

Řada českých a slovenských interpretů v čele s Majkem Spiritem nebo Monikou Bagárovou zahraje i 20. září v rámci akce Pořádná porce zábavy s TV Óčko & KFC. Probíhat bude i mimokoncertní program. V září se můžete těšit na MotoSurf WorldCup 2017 (1. – 3. září), Vinobraní (8. – 9. září) či finále Sbohem léto – Pétanque pro Prahu (17. září).

Příznivci legendární Divadelní pouti se mohu těšit na akci Ostrov bláznů, která se bude konat neděli 24. září a opět se s ní vrátíme do poloviny 80. let 20. století, která byla Divadelními poutěmi proslulá a pravidelně se tato svérázná kulturní akce na Střeleckém ostrově konala. Součástí akce letos bude i koncert Václava Koubka s kapelou.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků