Hlavní obsah
Helena Vondráčková s kapelou Charlie Band. Foto: archiv Charlie Blažek

V prosinci čekají Helenu Vondráčkovou adventní koncerty i dvě mega show v Praze a Bratislavě

Vánočně laděný repertoár nabídne v prosinci zpěvačka Helena Vondráčková nejen na několika adventních koncertech na Ostravsku, ale také ve Velké synagoze v Plzni. Na všech vystoupeních ji tradičně doprovodí skupina Charlie Band.

Helena Vondráčková s kapelou Charlie Band. Foto: archiv Charlie Blažek
V prosinci čekají Helenu Vondráčkovou adventní koncerty i dvě mega show v Praze a Bratislavě

"Ve dnech 10. až 12. prosince budeme vystupovat se svátečním repertoárem na Ostravsku. Hostem na každém koncertu bude místní dětský sbor, který pak společně s Helenou a kapelou zazpívá píseň Nejštědřejší den," řekl kapelník Charlie Blažek.

Jeho kapela doprovodí Helenu Vondráčkovou také na koncertě, který proběhne 16. prosince ve Velké synagoze v Plzni. "I tady zazní vánoční respektive sváteční repertoár, " upřesňuje Charlie Blažek. "Hostem bude Jitka Zelenková, která představí písně jako Rád mám rád, Vyprávění v pokoji, Halelujah a další. S Helenou si pak zazpívají společně píseň Zpívání."

Ve čtvrtek 19. prosince pak čeká Helenu Vondráčkovou mega koncert v Bratislavě. V show nazvané Mejdan roku vystoupí host hitmaker Vašo Patejdl. Jednak bude mít samostatný blok, jednak si s hlavní hvězdou večera zazpívá duet Ztracený ráj.

Obdobná show - i když se jmenuje Báječný flám - proběhne v neděli 22. prosince ve Velkém sále pražské Lucerny. Vedle Vaša Patejdla se jako další host v kapele objeví klavírista Pavel Větrovec.

Podle slov kapelníka zazpívá Helena Vondráčková v Bratislavě i Praze očekávané hity i vánočně laděný repertoár, přičemž nebude chybět ani několik písniček z aktuálního alba Touhy.

Prosincové vánoční koncerty: 

10. 12. – Adventní koncert, Farní kostel Narození Pany Marie Orlová

11. 12. – Adventní koncert, Evangelický kostel Frýdek Místek

12. 12. – Adventní koncert, Evangelický Kristův kostel Ostrava

16. 12. - Vánoční Helena (host Jitka Zelenková), Velká synagoga Plzeň

19. 12. - Mejdan roku (hosté Vašo Patejdl a Pavel Větrovec), Hant aréna - Športová hala Pasienky Bratislava

22. 12. - Báječný flám (hosté Vašo Patejdl a Pavel Větrovec), Lucerna Praha

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků