Hlavní obsah

V Dopravním podniku Ostrava bude možnost si vyzkoušet práci řidiče MHD

Dopravní podnik Ostrava naplánoval na 13. května možnost si vyzkoušet práci řidiče autobusu na trenažeru v areálu trolejbusové vozovny v centru Ostravy. Jedinou podmínkou tohoto vyzkoušení je platný řidičský průkaz na osobní automobily skupiny B.

V Dopravním podniku Ostrava bude možnost si vyzkoušet práci řidiče MHD

V rámci akce, která se uskuteční od 10 do 17 hodin v areálu trolejbusové vozovny na Sokolské třídě v centru Ostravy, bude také možnost se zúčastnit komentované prohlídky trolejbusové vozovny, která bude probíhat každou hodinu až do 15:30. Rovněž vždy v celou hodinu bude odjezd z vozovny trolejbusů na Hranečník ve skupinkách maximálně po 6 lidech.

Vstup a veškerá účast na akci je zdarma. Dopravní podnik se takto snaží přilákat k této práci širokou veřejnost, jelikož se dlouhodobě potýká s nedostatkem řidičů. V nedávné době byl z tohoto důvodu nucen i částečně omezit provoz na tramvajových linkách 6, 9 a 10.

Další informace jsou k nalezení na oficiálních stránkách www.dpo.cz nebo na oficiálním facebookovém profilu facebook.com/DPOstrava.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků