Hlavní obsah
Festivalový plakát Foto: Pořadatel akce

The legends rock fest - mladý festival, který podporuje českou scénu

Pokud si již dnes plánujete program letošní hudební festivalové sezóny, rozhodně si v kalendáři zakroužkujte třetí červencový víkend. Konkrétně termín od 19. do 21. července.

Festivalový plakát Foto: Pořadatel akce
The legends rock fest - mladý festival, který podporuje českou scénu

Rockový festival, na kterém se představí legendární kapely zlaté hudební éry "v konfrontaci" s odhodlaným, energickým a nastupujícím mládím, se opět uskuteční v osvědčeném prostředí areálu u Masarykovy věže samostatnosti v Hořicích v Podkrkonoší, uprostřed legendárního okruhu 300 Zatáček Gustava Havla.

V bohatém programu The legends rock fest aneb Legendy ožívají se představí známé hudební osobnosti a skupiny jako Škwor, Citron, Dymytry, Abraxas, Komunál, Vašek NOID Bárta, NVÚ, Memphis, Merlin, Benefit, Roxor, Black Bull, The Coolers, Destroyself, Undergaters, Manuál a další.

Součástí rockfestu bude opět populární divácká soutěž o nejúspěšnější kapelu, po každém vystoupení nezbytná autogramiáda a další doprovodný program. Například páteční soutěž v rychlostním pojídání hořických trubiček, sobotní soutěž o nejlepší Kiss makeup, možnost slanění z 30 metrového jeřábu aj.

Kultovní místo u Masarykovy věže samostatnosti s výhledem na celé Podkrkonoší poskytuje veškeré ubytovací, sociální a dopravní zázemí. Na místě bude zajištěno občerstvení, stánkový prodej a další služby, které jsou k plné spokojenosti návštěvníků kapacitně a kvalitou prověřené loňskou organizací této akce. V blízkém sousedství se navíc nachází známé přírodní unikátní koupaliště Dachova, místo je příležitostí k projížďce po známém okruhu 300 Zatáček Gustava Havla, je zde řada možností pro pěší, cyklo a lesní turistiku a další příležitosti pro celovíkendové aktivity pro jednotlivce i rodiny.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků