Hlavní obsah
ilustrační foto Foto: Vratislav Konečný

Taxikářský Lotrando: za jízdné si naúčtoval šestnáctinásobek ceny

Neobyčejnou drzost projevil taxíkář, který naúčtoval klientům za cestu z letiště do hotelu na Praze 5 místo obvyklých 550 korun cenu 8700. Po vypátrání sice lomil rukama, jenže právě podobní "poctivci" kazí jméno celé taxislužbě.

ilustrační foto Foto: Vratislav Konečný
Taxikářský Lotrando: za jízdné si naúčtoval šestnáctinásobek ceny

Policie ČR si v pondělí večer přivolala na pomoc strážníky městské policie z Taxi týmu. Obrátili se na ně zahraniční turisté, kterým se nezdála částka požadovaná za cestu z Letiště Václava Havla do hotelu ve Stroupežnické ulici v Praze 5.

„Za cestu zaplatili 8700 korun prostřednictvím platebního terminálu. Hlídka Taxi týmu opětovně využila sdělení oznamovatele. Podle popisu vozidla a údajů ze stvrzenky se strážníci spojili s manažerem firmy, která provozuje taxislužbu, a nepoctivého řidiče dohledali. Ten se hlídce strážníků k nepoctivému jednání přiznal. Dále byl ochoten finanční částku vrátit a za své chování se omluvit. Což za přítomnosti hlídky následně také učinil,” informovala J.  Ernestová, mluvčí Městské policie Praha.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků