Hlavní obsah
Foto: Zdeněk Němec

Stotisícího diváka určila ve Zlíně zátka od šampusu

Městské divadlo Zlín zná stotisícího diváka roku 2017. Rozhodla o něm v pátek večer během představení Smrt v Hotelu Alexandria zátka ze šampaňského.

Foto: Zdeněk Němec
Stotisícího diváka určila ve Zlíně zátka od šampusu

Herec Marek Příkazký "dostřelil" do osmé řady, kde slečna Magdalena ze Zlína letící špunt zachytila. Dostala šampaňské a od generálního partnera, společnosti Tescoma, sklenice. 

„Je to rekordně brzy, protože v minulých letech jsme se dočkali vždy nejdřív v listopadu - loni například až 11. 11.," uvedl ředitel divadla Petr Michálek s tím, že do výsledků se nezapočítávají návštěvníci, kteří přišli do kin na přenos derniéry nekorektního kabaretu Ovčáček čtveráček, ani tisíce diváků zájezdových představení MDZ po celé republice.

Stotisící vstupenku nelze nikdy přesně určit, a tak divadelníci vítěze vybírají vždy originálně. V minulosti například rozhodlo peříčko spuštěné do hlediště od stropu z osvětlovačské lávky nebo badmintonový míček smečovaný z jeviště do divák​ů.​

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků