Hlavní obsah
sport akord fest Foto: Lucie Bergerová

Sport Akord Fest zve na netradiční sporty, vyhraje každý, kdo přijde

Víte, jakou legraci si s přáteli užijete, když se z vás na chvíli stanou figurky lidského stolního fotbalu? Už jste někdy hráli discgolf a máte představu, jaká jsou pravidla kroketu? A co teprve kubb či indoor curling? Že vám to nic neříká? Je na čase to změnit.

sport akord fest Foto: Lucie Bergerová
Sport Akord Fest zve na netradiční sporty, vyhraje každý, kdo přijde

Stačí přijít poslední prázdninovou sobotu 30. srpna v 11:00 hodin do Domu kultury Akord v Ostravě-Zábřehu, kde dostanete jedinečnou možnost tyto netradiční sporty s trochu exotickými názvy poznat a třeba si je rovnou i vyzkoušet.

V prostorách Domu kultury Akord a jeho bezprostředním okolí bude přichystán bohatý program pro amatéry i zkušené nadšence, pro rodinné i smíšené týmy, ale též pro pasivní sportovce či zvědavé diváky sledující sport jen zpovzdálí. 

Porci zábavy a sportu, která jde skrze všechny generace, bude zájemcům naservírovaná v rámci festivalu - Sport Akord Fest. Účastníci Sport Akord Festu si nejen zasportují (budou-li chtít), seznámí se s netradičními sporty, které si budou moci užít přímo na místě, dozvědí se spoustu zajímavostí z oblasti sportovní výživy, ale představí se jim i konkrétní sportovní oddíly, kluby, kroužky a jednoduše tak získají tipy na to, jak aktivně vyplnit volný čas - ať už svůj či svých potomků.  

Na pódiu se mezitím vystřídají zajímavé show a exhibice. K vidění a osahání bude též atraktivní sportovní vybavení či náčiní. Pro malé i velké „soutěživce“ bude připraven okruh plný her a zajímavých úkolů. Hrdinové, kteří se pustí do zápolení, budou odměněni drobnými cenami.  A nejen oni. O malý dáreček nebudou ochuzeni ani ti, kteří se přijdou jen tak kouknout z – pro ně - bezpečné vzdálenosti.

Celodenní akci završí koncerty pod záštitou Letního festivalu, a to kapela Už jsme doma s populárními písničkami ze seriálu Krysáci a den plný zážitků uzavře Pavel Dodo Doležal & band s oblíbenými hity v rockovém hávu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků