Hlavní obsah
Manažerka projektu EB Vlaďka Tauchmanová Foto: Vladimír Tauchman

Soutěž Missis Eurobabička České republiky pokračuje již desátým ročníkem

Oblíbená, pohodová, přiměřeně náročná soutěž MISSIS Eurobabička České republiky vstupuje do jubilejního desátého ročníku.

Manažerka projektu EB Vlaďka Tauchmanová Foto: Vladimír Tauchman
Soutěž Missis Eurobabička České republiky pokračuje již desátým ročníkem

Soutěž je určena aktivním babičkám, které mají smysl pro humor, šarm a eleganci. Nebojí se veřejného vystupování, kde dokáží předvést, co všechno dovedou.

Ze skromných začátků se podařilo vytvořit soutěž, která jako jediná u nás si klade za úkol oslavit institut babičky jako dámy vzdělané, inteligentní, která se dokáže orientovat v dnešní hektické době. Vzdělává se, cestuje, neodpírá si radost a pokušení. Právě takové jsou Eurobabičky.

Soutěží za desetiletí prošla celá řada výjimečných babiček, které ve svém životě dosáhly pozoruhodných výkonů. Jsou to vrcholové manažerky, aktivní funkcionářky, sportovkyně, literátky. Jenom namátkou - plukovnice České policie a vysokoškolská pedagožka, extrémní horolezkyně, která zdolala nejvyšší vrcholy pěti kontinentů, námořní kapitánka. Dále celá řada dalších, které se věnují veřejně prospěšné činnosti s mládeží se zaměřením na folklor i sport.

Jak soutěž probíhá? Nejdříve je třeba řádně vyplnit a včas odeslat přihlášku na formuláři, který najdete v pravém rohu stránek www.eurobabicka.cz. Se všemi přihlášenými se telefonicky spojí a krátce probere všechny záležitosti, které se týkají vlastní soutěže, manažerka projektu Vlaďka Tauchmanová.

Další etapou budou základní regionální castingy. Ty pořádáme v několika spádových místech, odkud se přihlásí větší počet soutěžících. Na těchto castinzích se předvedete v interpretaci vtipu a ve volné disciplíně. Cituji úspěšnou finalistku Elišku Lantovou ze Šumperka: „Soutěž Eurobabička mi dává možnost si legálně zablbnout.”  

Co účast v soutěži nabízí? Především příležitost se realizovat, získat nová přátelství, atraktivní hlavní výhru, dárky od našich partnerů a v neposlední řadě možnost účasti na akcích pořadatelů, jako je třeba natáčení Silvestra, Superbabička desetiletí a mnoho dalších. Nyní je nejvhodnější doba na podání přihlášky.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků