Hlavní obsah
Foto: Promo Divadelní společnost Julie Jurištové

Skvělý muzikál O Šípkové Růžence zhlédnou děti ve Valašském Meziříčí

Pohádkové předplatné Sedmikráska zve rodiče s dětmi na nejnovější zpracování klasické pohádky na motivy bratří Grimmů O Šípkové Růžence navíc v muzikálové podobě, a to v sobotu 11. března v 16 hodin ve velkém sále Kulturního zařízení ve Valašském Meziříčí.

Foto: Promo Divadelní společnost Julie Jurištové
Skvělý muzikál O Šípkové Růžence zhlédnou děti ve Valašském Meziříčí

Divadelní společnost Julie Jurištové baví děti skvělými adaptacemi klasických výpravných pohádek, které obsahují morální poselství. Důkazem kvality je hlavně to, že jsou jejich inscenace výborně přijímány publikem.

Ve Valašském Meziříčí se v programu S-klubu jejich hry každoročně objevují. V roce letošním do velkého sálu zavítají s novinkovým muzikálem O Šípkové Růžence, jehož scénáře a režie se ujala Dana Bartůňková.

Pohádka vypráví klasický příběh o království krále Ctirada, jemuž se narodí dcera Růženka. Přizvané sudičky dají Růžence do vínku moudrost, krásu a štěstí. Ale sudička, která nebyla pozvána, vyřkne nad Růženkou zlou kletbu.

Děti budou svědky úžasného příběhu a dozví se, zda se podaří princi Janovi a jeho sluhovi Jakubovi zrušit neblahou věštbu a princeznu Růženku od kletby osvobodit. Vždyť přece láska ta všechno překoná, láska je silnější než zlo.

Vstupenky jsou k dostání v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků