Hlavní obsah
Never Say Never Foto: Matouš Suchochleb

Punkový večírek v Novém Bydžově

V pátek 28. října ožije novobydžovský klub Mekka punkem. Na tento sváteční večer klub připravil opravdovou lahůdku právě pro milovníky punku. Vystoupí zde totiž kapely Staré Pušky, Never Say Never a Existence Nové Doby.

Never Say Never Foto: Matouš Suchochleb
Punkový večírek v Novém Bydžově

I když Staré Pušky na scéně působí teprve chvíli, rozhodně to nejsou žádní zelenáči. Členové téhle party mají totiž už letité zkušenost z kapel Degradace, Proti Směru a Naarden a možná právě i proto se Staré Pušky dostaly tak rychle do povědomí lidí. Na svém kontě mají jedno album s názvem Sladkých 11, k němuž natočili i několik videoklipů.

Dalším vystupujícím bude punkrockové seskupení Never Say Never z Hradce Králové. Ani tihle kluci už nejsou ve zdejším kraji zcela neznámí a můžeme je zařadit mezi špičku královéhradeckého punkrocku.

Třetím a posledním vystupujícím, který se na podiu klubu objeví, je Existence Nové Doby z Ústí nad Orlicí, která je na Královéhradecku také velice oblíbenou kapelou. Vstupné je 70 Kč.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků