Hlavní obsah
Plakát M-klub Party Foto: Ondřej Smolka

Při tradiční M-klub Party se představí kapely Sunflower Caravan a Teskohippies

Přesně v pátek 5. října se na tradiční M-klub Party představí dvě vynikající kapely, a to čeští Sunflower Caravan a slovenští Teskohippies. Akci rozproudí Pan Toflak a DJ Varle. Skvělý večer se v M-klubu ve Valašském Meziříčí rozjede ve 20.00 hodin.

Plakát M-klub Party Foto: Ondřej Smolka
Při tradiční M-klub Party se představí kapely Sunflower Caravan a Teskohippies

Sunflower Caravan jsou jedno z nejvýraznějších a nejoriginálnějších uskupení na české hudební scéně. Trio tvoří bratři Vít za bicími a zpěvák Andy u kláves, které skvěle doplňuje kamarád Michal s baskytarou. Je vidět, že kluci do vínku dostali skvělé instrumentální dovednosti, které dohromady s vypilovaným hudebním stylem a aranžmá výborně působí. Za sebou mají tři turné ve Švédsku, účinkování na českých festivalech a z velké části objeli Evropu jako hosté švédských The Ark. Sám Glen Hansard je pozval jako hosty na koncert The Frames v Dublinu. První album vydali v únoru 2008, na které následovala druhá deska A Little Bit More v roce 2010, přičemž obě alba vyvolala pozitivní reakce u kritiků.

Společně se Sunflower Caravan meziříčskému publiku zahraje slovenská alternativní indie beatová kapela Teskohippies. Ta vznikla v roce 2007 a v její tvorbě je slyšet inspirace rock’n’rollem, punkem či filmem. V průběhu večera se za mixážním pultem vystřídají dva djs, a to m-klubákům známý Pan Toflak a DJ Varle.

Na večer plný dobré hudby a skvělé zábavy můžete přijít za vskutku lidové vstupné 60 Kč.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků