Hlavní obsah
Nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd lze zdolat i s průvodcem Foto: www.visitfm.cz

Prázdninami komentované výstupy na Lysou horu nekončí

Pokud jste o prázdninách nestihli žádný termín výstupu na Lysou horu s průvodcem, začínající podzim vám nabídne ještě příležitost. Obujte proto boty a zažijte netradiční výlet.

Nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd lze zdolat i s průvodcem Foto: www.visitfm.cz
Prázdninami komentované výstupy na Lysou horu nekončí

Na nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd se můžete vydat ještě v následujících termínech: 16. září, 23. září a finále letošní sezóny se uskuteční v neděli 7. října.

„Cestou se dozvíte spoustu zajímavých informací o historii i o pověstech a užijte si dechberoucí výhledy, třeba až ke vzdáleným tatranským štítům. A právě díky netradičnímu výstupu rozloženého do krátkých zastávek s poutavým výkladem se stává zejména pro fyzicky slabší turisty či pro malé děti jednodušší, příjemnější a pestřejší,“ popisuje průběh ředitelka pořádajícího Turistického informačního centra Frýdek-Místek Monika Konvičná.

Ve všech termínech se sejdeme tradičně v 8.30 hodin u lanového bludiště Opičárna v Ostravici. Rezervujte si své místo na pobočkách Turistického informačního centra Frýdek-Místek na telefonním čísle 603 264 058 nebo e-mailem: info@visitfm.cz. Uzávěrka přihlášek je vždy tři dny před plánovaným výstupem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků