Hlavní obsah
Bek Ofis jako Ledoborci Foto: Zdroj: www.bekofis.com

Po Náhradníkovi a Buchtě představují Bek Ofis svého Ledoborce

V neděli 1. června představila hudební skupina Bek Ofis svůj nový videoklip ke skladbě Ledoborec. O čem že je? O plavkách, řízku a létající čivavě!

Bek Ofis jako Ledoborci Foto: Zdroj: www.bekofis.com
Po Náhradníkovi a Buchtě představují Bek Ofis svého Ledoborce

Česká pop rocková parta Bek Ofis je známá zejména pro chytlavé melodie a ironické texty svých skladeb. Základ skupiny tvoří skvělí hudebníci v čele se zpěvákem Janem Nedvědem, baskytaristou Karlem Hubáčkem, klávesistou Viktorem Macákem a bubeníkem Ondřejem Slukou.

Nejnovější videopočin kapely Bek Ofis zavádí diváky k typickému českému rybníku, kde není nouze o teplé pivo a mastné řízky v alobalu. Dlouhou chvíli horkem zmáhaného osazenstva pláže přeruší až příchod svalnatých Ledoborců, které - jak jinak - ztělesňuje sama kapela. O produkci videoklipu se postaral tým Popojedem!         

Od angličtiny se Bek Ofis vrací k rodnému jazyku a groteskním textem navazují na skladbu Náhradník, se kterou zvítězili v soutěži Youtube fest. Na tvorbě skladby Ledoborec se vůbec poprvé podílel také nový člen Bek Ofis a bubeník skupiny Nightwork Ondřej Sluka. Po písních Recept na buchtu, B.U.Ř.T tak přichází Ledoborec, který nechá málokoho chladným. 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků