Hlavní obsah
Foto: Miroslav Knotek

Plzeňský centrální obvod hledá Seniora roku 2016

V letošním roce startuje již osmý ročník ankety Senior roku. Každý občan z Plzně může navrhnout obyvatele Městského obvodu Plzeň 3 staršího 60 let, který by si za svůj aktivní přístup k životu zasloužil titul Senior roku 2016.

Foto: Miroslav Knotek
Plzeňský centrální obvod hledá Seniora roku 2016

„V soutěži veřejně oceňujeme seniory, kteří se i v pokročilém věku rozhodli pracovat ve prospěch ostatních a rozdávají své bohaté životní zkušenosti,“ uvedl starosta centrálního obvodu Radislav Neubauer.

Důvodem přihlásit své starší příbuzné nebo kamarády do ankety Senior roku může být například sportovní aktivita, ale třeba i jen to, že dotyčný kolem sebe šíří dobrou náladu a činí důležité věci nejen pro sebe, ale i pro své okolí. O vítězích a další informace z minulých ročníků si můžete přečíst zde.

Napadá vás někdo, kdo by byl vhodným kandidátem na titul Senior roku 2016? Přihlášky jsou k dispozici na recepci Úřadu městského obvodu Plzeň 3 nebo volně ke stažení na http://umo3.plzen.eu/Files/umo3/fotoweb/2016/dokumenty_formulare/prihlaskanominace.jpg.

Vyplněné dotazníky mohou lidé odevzdávat buď přímo na vrátnici ÚMO Plzeň 3, e-mailem na hurkoval@plzen.eu nebo v obálce označené heslem „Senior roku 2016“ na adresu sady Pětatřicátníků 7,9, Plzeň, 385 03. Hlasování bude ukončeno 31. října, slavnostní vyhlášení se uskuteční na Podzimním tanečním vínku 21. listopadu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků