Hlavní obsah
Ostrostřelci vás zvou na svůj ples. Foto: Jana Elbelová

Ostrostřelci budou mít letos svůj ples v Chomutově

V sobotu 5. března ve 20 hodin zahájí svůj reprezentační ples chomutovští ostrostřelci. Po čtyřech úspěšných ročnících v Kulturním domě Jirkov se Ostrostřelecký ples přesunul do Městského divadla v Chomutově.

Ostrostřelci vás zvou na svůj ples. Foto: Jana Elbelová
Ostrostřelci budou mít letos svůj ples v Chomutově

Chomutovská ostrostřelecká společnost byla založena v roce 2006 a tak letošní ples bude jednou z akcí, které mají toto znovuobnovení chomutovského sboru připomínat.  

Ostrostřelci pozvali své kolegy nejen z českých měst, ale také z Německa. Ples tedy bude přehlídkou parádních uniforem mužů a večerních rób dam. Oblečení vhodné pro takto sváteční událost je vyžadováno i po návštěvnících. Jako každoročně tak ostrostřelci vnesou trochu noblesy do plesové sezóny ve městě.

V duchu motta ostrostřelců „Střílet a bavit se!“ se ponese celý večer. K tanci bude hrát všestranná chomutovská kapela Úlet. Pobavit zejména pánskou část hostů plesu přijdou mladá děvčata ze skupiny Florentina, která předvedou kankánové vystoupení. Dámy se zas budou moci zadívat na ohebné cvičence z uskupení Prdi nebo na souboj v podání šermířské společnosti Rekruti. Pro všechny je jako každý rok připravena i střelecká soutěž o titul Krále plesu 2016.

Vstupenky na ples lze zakoupit v Infocentru Chomutov, nebo před začátkem plesu přímo v Divadle.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků