Hlavní obsah
Zdravotně postižení sportovci se aktivně zapojují Foto: Ivana Borovková

Nejdelší cyklistický podnik v Česku: extrémní závod i jízda dobré vůle

Přijďte v sobotu 3. srpna na pražskou Kampu a zažijte radost z oslavy, zábavu a koncerty kapel k zakončení nejdelšího cyklo podniku v Česku.

Zdravotně postižení sportovci se aktivně zapojují Foto: Ivana Borovková
Nejdelší cyklistický podnik v Česku: extrémní závod i jízda dobré vůle

Handy cyklo maraton, který je unikátní svým aktivním zapojením zdravotně postižených sportovců, se letos koná již posedmé. Bude to oslava cyklopoutě dobré vůle, ale i neskutečných sportovních výkonů.

Účastníci etapového závodu na kolech, který začíná 30. července v Praze, musí v časovém limitu 111 hodin ujet trať dlouhou 2222 km. Jednotlivé týmy jsou sestaveny tak, aby jejich součástí byl alespoň jeden člověk s jakýmkoli druhem postižení.

Při Handy cyklo maratonu nejde o závod v pravém slova smyslu, jde hlavně o radost. O radost ze sportu, z nezapomenutelných chvil s kamarády… Sport je pro všechny. Akci organizuje Cesta za snem.

A co vás všechno v parku Kampě čeká? Super program pro všechny věkové kategorie, soutěže, exhibice, atrakce pro děti i dospělé. Hlavním bodem je oficiální ceremoniál Metrostav handy cyklo maraton 2019 a vyhlášení výsledků, předávání medailí a několik velkých překvapení.

Akce začíná ve 14 hodin, bude zde i stánek Asekol s hrou Kam s tím, ve které je možno si procvičit znalosti o třídění starého elektra. Od osmi večer pak pokračuje velká Rock´N´Roll party s Českou kapelou v oboru s dechovým orchestrem The Beautifuls & Blue Orchestra. Vstup zdarma.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků