Hlavní obsah
Mary Reynolds s pořadatelem soutěže Davidem Novotným Foto: Petr Mráček

Na první pohled se zdálo, že do Prahy přiletěla britská královna

Do Prahy přiletěla britská královna Alžběta II., tedy přesněji řečeno její nejvěrohodnější kopie Veličenstvo Mary Reynoldsová.

Mary Reynolds s pořadatelem soutěže Davidem Novotným Foto: Petr Mráček
Na první pohled se zdálo, že do Prahy přiletěla britská královna

Mary Reynoldsová se setkala dnes v pražském hotelu Majestic s novináři. A setkání to bylo opravdu královské. Policejní ochrana, osobní strážci jsou součástí doprovodu. Před dvojnicí musíte udělat pukrle nebo políbit ruku. Mary Reynoldsová je v České republice úplně poprvé. Prohlídku Prahy si plánuje na dnešní večer.

Mary Reynoldsová patří v Anglii k vyhledávaným celebritám. Dostává spoustu pozvánek na různé společenské akce a tak si právem vybírá ty nejzajímavější. Při svých cestách navštívila například Island, Čínu, Rakousko a další země, kde reprezentovala samotnou královnu Alžbětu II. Setkala se také s řadou politických špiček po celém světě. S Alžbětou II. se skutečně zná. V loňském roce se zúčastnila oslav jejích šedesáti let na trůnu.

V pátek Mary Reynoldsová odjíždí do Náchoda, kde zasedne v porotě soutěže mužské krásy Muž roku 2013. Navíc se v Nachodě chystá velké přivítání a vše jako u Jejího Veličenstva musí být podle protokolu. V závěru soutěže bude pak dekorovat letošního Muže roku. „Mary se na návštěvu České republiky moc těší. Je poctěna tím, že může usednout v porotě soutěže Muž roku," řekl hlavní manažer velké hvězdy anglického showbyznysu Mike Costello.

Jak organizátor soutěže David Novotný prozradil, bylo jednání složité a musel splnit spousty požadavků, aby tato velice oblíbená dvojnice přiletěla. Například snídaně a večeře jí budou donášeny na pokoj, aby nebyla rušena.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků