Hlavní obsah
Foto: Pavel Čempěl

Na dětský den vtrhnou do Bohumína indiáni

V indiánském stylu budou letos v Bohumíně probíhat oslavy Dne dětí. Místní Hobbypark nedaleko aquacentra se promění v prérii s týpí, dřevěnými atrakcemi a zábavou v podobě indiánských soutěží a workshopů. Dětský program startuje v neděli 3. června ve 14 hodin.

Foto: Pavel Čempěl
Na dětský den vtrhnou do Bohumína indiáni

S přípravou dětského dne si letos dala bohumínská městská agentura K3 opravdu práci a vymyslela tematickou show, která děti přenese do života indiánů. Budou si moci prohlédnout typická indiánská obydlí, vyzkoušet výrobu korálků, čelenek či uzlů, nechat si na obličej namalovat pravé indiánské zbarvení a zasoutěžit si o atraktivní ceny.

„Samozřejmě nemůže chybět dřevěný řetízkáč a malé ruské kolo, dřevěné stolní hry, indiánské magnetky a placky se špendlíkem,“ doplnil Karel Balcar, ředitel K3 Bohumín. Indiánskou základnu doplní atrakce, bez nichž se dětský den neobejde. Drobotina se může vyřádit na skákacích hradech, autíčkách a trampolínách. 

Vstupné je symbolické, stojí 30 korun na osobu. „Jako dárek ke dni dětí jsme připravili pro všechny návštěvníky našeho open air programu dětské představení v kamenném kině zdarma. Vstupenka na dětský den totiž platí současně jako volná vstupenka na pohádku podle vlastního výběru, a to až do naplnění kapacity sálu. Vstupenku si zájemci mohou vyměnit v pokladně kina. Dětská představení promítáme od 9. do 30. června, je jich celkem sedm a program je zveřejněný jak na samotných vstupenkách, tak na našem webu,“ dodal Balcar.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků