Hlavní obsah
Foto: OZC Zlaté jablko

Na další autogramiádě k Barum Rally nebude chybět první český pilot Formule 1 Tomáš Enge

Den před startem 48. ročníku Barum Rally se opět mohou příznivci motosportu setkat ve Zlatém jablku ve Zlíně s jezdci rally. Tentokrát se autogramiády zúčastní posádky Star Rally Historic, která je už pojedenácté součástí Barumky. Autogramiáda ve čtvrtek 23. srpna začíná v 19 hodin.

Foto: OZC Zlaté jablko
Na další autogramiádě k Barum Rally nebude chybět první český pilot Formule 1 Tomáš Enge

Druhou příležitost získat podpis či fotografii známých rally jezdců nabízí fanouškům Barum Rally ve čtvrtek 23. srpna obchodní a zábavní centrum Zlaté jablko. Den předtím, než posádky zasednou do kokpitů svých závodních vozů, zavítají právě sem na oblíbenou autogramiádu.

Na místě tentokrát budou jezdci účastnící se Star Rally Historic, závodu historických závodních speciálů. Pozvání přijali favorit závodu Vlastimil Neumann se spolujezdcem Ottou Slezákem, loňská vítězná posádka Stanislav Budil a Petr Vejvoda, Tomáš Enge, který je známý jako první český pilot Formule 1, a jeho navigátorka Lucie Engová, Jindřich Štolfa se Zdeňkem Hawlem, Martin Kučera s Evou Žaludkovou a Karel Jirátko se spolujezdcem Ivem Valachem. Zahraniční posádky bude reprezentovat polská dvojice Grzegorz Olchawski a Łukasz Wroński.

„Dále bych chtěl fanouškům připomenout možnost poměřit na soutěžním simulátoru své síly s Janem Kopeckým. V soutěži Natři Honzu se hraje o užívání limitované edice Škoda Fabia R5 na rok zdarma,“ uvedl Jiří Kratochvíl, ředitel Zlatého jablka.

Poslední příležitost vidět osobně ty nejlepší rally jezdce se naskytne v závěrečný den závodů. V neděli 26. srpna proběhne přímo v prodejní galerii Zlatého jablka tisková konference vítězů Barum Czech Rally Zlín.

Další informace na www.zlatejablko.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků